Новини

He-Va представила нові плющильні котки

29 Грудня 2016 74

He-Va Crimper Roller
He-Va Crimper Roller
wnif.co.uk

Компанія He-Va представила нові плющильні котки, які полегшать роботу фермерам, що виконують посів прямо по сидератам, повідомляє fwi.co.uk.

Новий агрегат може працювати на передньому зчепленні трактора для підготовки та посіву за один прохід, а трубчаста ніша котка може наповнюватися водою для збільшення питомого тиску на ґрунт.

Різальні секції розташовані у шаховому порядку і відстань між ними становить 140 мм. Вони обертаються та ріжуть і ущільнюють рослинну масу через кожні 140 мм по всій довжині. Це дозволяє здійснювати ефективний посів, а також сприяє швидшому розкладанню листяного покриву, говорить Джеймс Вулвей з компанії-дистриб'ютора Opico.

Він також додає, що це сприяє швидшому проростанню решток, а при використанні певних сумішей покривних культур цей агрегат може в достатній мірі пошкодити та знищити ці культури без необхідності використання гліфосату.

На котках шириною 4 м та 6 м є амортизатори для стабілізації, вони урівноважують машину під час роботи на схилах та не навантажують надміру системи наведення.

Наразі разом зі складними моделями 3 м, 4 м та 6 м доступна нескладна 3-метрова модель.Радимо почитати