Новини

На Миколаївщині аграрії заблокують трасу сільгосптехнікою

20 Червня 2019 369

протест трактор
Протест аграріїв
independent.co.uk

У Миколаївському районі 21 червня аграрії в знак протесту проти незаконних дій депутата обласної ради Ігоря Івануни планують перекрити трасу сільгосптехнікою.

Про це повідомляє Latifundist.com.

Згідно з повідомленням, 10 червня аграрії громадського об'єднання «Агро-Сила» вирішили, що будуть перекривати трасу М-14, на яку приженуть від 40 до 60 одиниць сільгосптехніки.

«Аграрії приженуть туди техніку, але поки без причіпного, щоб не створювати аварійної ситуації. Погоджуються пригнати 40-60 одиниць техніки. Кожне підприємство приганятиме 2-3 трактори», — розповів голова агропідприємства «Волошка» Євген Гаршин.

За словами аграріїв, депутат Миколаївської облради Ігор Івануна підробляє документи держреєстру і займається рейдерством. У виданні зазначають, що підприємці багаторазово зверталися до представників місцевої влади з проханням допомогти припинити незаконні дії чиновника, проте звернення аграріїв безрезультатні.

«Зараз перекриємо трасу. Якщо не приїдуть з області, тоді звузимо трасу, скати привеземо, не приїде область, значить скати загоряться. Нехай думають. У нас іншого виходу немає», — заявив голова сільгосппідприємства «Волошка».

Також представники агросектору написали офіційне звернення до Президента України Володимира Зеленського.Радимо почитати