Новини

МХП впроваджує систему Digital AgroTech

20 Червня 2019 264

Віктор Добровольський
Віктор Добровольський, заступник керівника агрономічного відділу МХП
Traktorist.ua

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) впроваджує систему Digital AgroTech, яка призначена для збору та аналізу даних про стан посівів, контролю за виконанням польових робіт і відповідності оптимальній технології агровиробництва.

Про це SuperAgronom.com повідомив заступник керівника агрономічного відділу МХП Віктор Добровольський.

«У нас впроваджується система Digital AgroTech — автоматизоване робоче місце агронома. Це історія поля, (проведені агрохімічні аналізи, вирощувані культури тощо), витрати по полю, списання і нарахування зарплати — загалом функціонал дуже широкий. Зараз усе в смартфонах, тому привчаємо наших працівників до сучасних технологій», — пояснив Віктор Добровольський.

За його словами, у МХП також створений відділ впровадження інновацій, який займається впровадженням технологій точного землеробства.

Майже на кожному агрегаті встановлені датчики руху та глибини обробітку. Близько 50% сівалок обладнанні системою Precision Planting, яка забезпечує точний висів та обладнана системою відсікання, що дозволяє відключати секцію сівалки або сошник при пересівах або перекриттях. Більшість оприскувачів обладнанні системою контролю виливу. Переобладнання сівалок та оприскувачів продовжується і в цьому році.

«На 5 тис. га в одному з наших підприємств на Сумщині, впроваджується система диференційованого висіву в залежності від картографування врожайності. І на наступний рік ця площа буде розширюватись і в інших господарствах. Крім цього, на 8 тис. га посівів проводиться ультралокальне внесення стартових добрив — це і мікрогранульовані, і рідкі комплексні добрива», — зазначив заступник агрономічного відділу МХП.

Нагадаємо, МХП провів у Черкаській області щорічні перегони «Тракторфест». Захід відвідало понад 4 тис. гостей.Радимо почитати