Новини

Агротерра представив новий культиватор Kassmos

19 Червня 2019 251

Культиватор Kassmos
Культиватор Kassmos
a-tera.com.ua

Компанія «Агротерра» представила на міжнародній виставці «АГРО-2019» сільгосптехніку власного виробництва, зокрема, культиватор Kassmos, який працює з рідкими добривами.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Агрегат Kassmos був створений на базі культиватора Maschio Gaspardo HL 8.

Культиватор Kassmos оснащений двома стійками Y-Drop для дозування добрив. На рамі культиватора встановлено 2 баки ємністю по 300 л, призначених для рідких добрив, а також  додаткова ємність на 500 л на передній навісці трактора. Норма внесення — 30-250 л/га.

Культиватором Kassmos можна починати працювати у фазі 2 листка, вносячи КАС через шланги системи Y-Drop, до фази 6 листка.

За словами керівника агрономічного супроводу проекту FreeFarm Олега Пелипенка, підживлення кукурудзи краще здійснювати по рядках, тому що саме там зосереджена основна коренева система рослини. Це сприяє ефективнішому засвоєнню добрив.

«Згідно з результатами наших дослідів і американських колег із компанії 360 Yield Center, підживлення за допомогою обладнання Y-Drop, що дає змогу вносити добрива під корінь, є кращим, аніж міжрядне. Для того, щоб поєднати якісне підживлення і міжрядний обробіток ґрунту та водночас невелику ціну, ми вирішили доукомплектувати культиватор стійками Y-Drop® з якісним дозуванням», — пояснив Олег Пелипенко.

Також культиватором Kassmos оснащений системою ведення по рядку. Камера за допомогою гідроциліндрів і додаткової рамки веде культиватор чітко по центру рядка, що мінімізує травмування рослин і впливає на рівність посіву та кінцевий врожай.

«Враховуючи те, скільки цей культиватор здатен обробити за сезон (а з системою ведення по рядку працювати можна і в нічний час), то агрегат окупить себе за рік», — заявив Олег Пелипенко.Радимо почитати