Новини

Kögel представив напівпричіп Cargo Rail покоління Novum

19 Червня 2019 223

Напівпричіп Kögel Cargo Rail
Напівпричіп Kögel Cargo Rail
Kögel

Компанія Kögel представила напівпричіп Kögel Cargo Rail, який відноситься до нового покоління Novum.

Про це повідомляє прес-служба Kögel.

«Оптимізований профіль зовнішньої рами і покращена конструкція кузова не тільки роблять напівпричіп Kögel Cargo Rail міцніше, але і спрощують його щоденну експлуатацію. До того ж цей напівпричіп вносить істотний внесок у захист навколишнього середовища і зниження викидів CO2 », — зазначається в повідомленні.

Напівпричіп Kögel Cargo Rail оснащений стійкою сталевою рамою полегшеної конструкції з шийкою висотою 120 мм.

Мінімальна власна маса напівпричепа в базовій комплектації становить 6350 кг. Міцна підлога витримує вилкові навантажувачі з навантаженням на вісь до 7200 кг.

Причіп має нову пневматично-світлову консоль на передній стінці, яка розподіляє зусилля по рамі, а також новий профіль зовнішньої рами, який значно покращує доступ до точок кріплення Vario Fix. 13 пар серійних кріпильних скоб оснащені новими бічними гаками, які спрощують процес навантаження-розвантаження, і мають допустиме тягове зусилля 2500 кг.

Для підвищення безпеки руху причіп оснащений опціональними бічними габаритними ліхтарями.

Напівпричіп Kögel Cargo Rail опціонально може оснащуватися системою Kögel Telematics, яка дозволяє отримати такі дані, як положення в режимі реального часу, поточний стан зчіпки і дані електронної гальмівної системи.

Нагадаємо, МПК «Катеринославський» і «Екіпагро» 23 травня 2019 р. провели демопоказ причепів-розкидачів органічних добрив виробництва «Варіант Агро Буд».Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати