Новини

На Черкащині пройшов Тракторфест

19 Червня 2019 389

Тракторфест
Трактор МТЗ
Traktorist.ua

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) провів у Черкаській області щорічні перегони «Тракторфест».

За словами директора «НПФ Урожай» Олександр Воскобойніка, захід відвідало понад 4 тис. гостей.

««Тракторфест» проводився 8 років поспіль і ми змогли зробити його масовим. Раніше перегони відбувалися у масштабах господарства «НПФ Урожай», а зараз до участі можуть долучитися всі охочі», — підкреслив Олександр Воскобойнік.

У рамках заходу відбулися заїзди на тракторах МТЗ, Fendt і мотоблоках, а також забіг у костюмах кукурудзи. Довжина траси становила 550 м. Кількість перешкод — 3, а поворотів — 9. У цьому році учасниками перегонів також стали жінки.

 За словами тракториста Анатолія Чупирка, який здобув перемогу у номінації Fendt, траса видалася надскладною.

«Усі етапи видалися важкими: кругом пагорби. Це дуже важка траса. Але я працюю в МХП з 2010 р. і маю можливість потроху готуватися до таких перегонів у полі. Окрім того, Fendt — дуже комфортний трактор. Кабіна оснащена повітряними подушками, тому цю техніку не гойдає при русі», — зазначив Анатолій Чупирко.

Окрім перегонів на гостей заходу очікували фудкорт, різноманітні атракціони, конкурси та святковий концерт за участі гумористичної команди «Загорецька Людмила Степанівна» та Олі Полякової.

© Андрій Губін, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати