Новини

Volvo Group і NVIDIA вступили в стратегічне партнерство

18 Червня 2019 222

Автомобілі Volvo
Автомобілі Volvo
NVIDIA Blog

Компанії Volvo Group і NVIDIA підписали угоду про спільну розробку системи прийняття рішень для автономних транспортних засобів, пише t-magazine.ru.

«Угода про стратегічне партнерство між Volvo Group і NVIDIA розрахована на кілька років і направлена на створення гнучкої платформи для забезпечення роботи повністю автономних транспортних засобів», — зазначається в повідомленні.

Спочатку Volvo Group планує впроваджувати системи в пілотні проекти, а потім і в комерційних пропозиціях для машин з автопілотом.

«Автоперевезення є найбільшою в світі мережею, яка дозволяє онлайн знайти практично все в будь-якій точці світу. Останні досягнення в області штучного інтелекту і робототехніки забезпечують новий рівень інтелекту і автоматизації для розв’язання транспортних проблем, з якими ми стикаємося», — підкреслив засновник і генеральний директор NVIDIA Йенсен Хуанг.

Одним з напрямків співпраці двох компаній буде розгортання платформи NVIDIA DRIVE в транспортному засобі з повним програмним стеком для 360-градусної обробки датчиків, складання карт і планування шляху.

«Автоматизація створює реальні переваги для наших клієнтів і для суспільства в цілому в плані безпеки, енергоефективності та, як наслідок, продуктивності. Ми продовжуємо поступово впроваджувати автоматизовані додатки у всьому спектрі автоматизації: від систем підтримки водія до повністю автономних транспортних засобів і машин. Партнерство з NVIDIA є важливим наступним кроком», — зауважив президент і генеральний директор Volvo Group Мартін Лундстедт.

Нагадаємо, компанія Volvo Construction Equipment почала тестування системи взаємодії безпілотної техніки за допомогою мереж 5G.Радимо почитати