Новини

СБУ викрила контрабанду дизпального в Україну

17 Червня 2019 299

пальне Україна
СБУ блокувала протиправне переправлення дизпального з РФ
ssu.gov.ua

Співробітники Служби безпеки України викрили та блокували протиправне переправлення паливно-мастильних матеріалів з території РФ.

Повідомляє прес-центр СБ України.

«Оперативники спецслужби встановили, що на ділянці державного кордону в районі одного із селищ Новопсковського району Луганської області прокладено незаконний підземний трубопровід для перекачки дизпалива. Трубопровід виходив на подвір’я приватного домоволодіння, звідти зловмисники транспортували продукцію на територію колишнього держпідприємства, де знаходились ємності для зберігання ПММ», — зазначається в повідомленні.

Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили обладнання для перекачки паливно-мастильних матеріалів, цистерну ємністю 24 м³ та 15 тис. л дизпального у залишку. За попередньою оцінкою, вартість вилученого товару та обладнання складає близько 500 тис. грн.

Для легалізації контрабандного товару правопорушники укладали фіктивні договори з підприємствами та реалізовували пальне фермерським господарствам в Луганській області.  

Незаконний трубопровід демонтовано. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального Кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Нагадаємо, для оформлення ліцензії на зберігання пального, підприємство може витратити понад 1 млн грн.Радимо почитати