Новини

Mahindra вступає в стратегічне партнерство з Gamaya

17 Червня 2019 239

Трактор Mahindra
Трактор Mahindra 8000 4WD
Traktorist.ua

Індійський виробник сільгосптехніки Mahindra інвестував $4,3 млн в 11,25% акцій швейцарської технологічної фірми Gamaya SA.

Про це повідомляє прес-служба компанії Mahindra.

Компанія Gamaya, заснована у 2015 р., спеціалізується на розробці рішень для сільського господарства, в тому числі технологій штучного інтелекту.

«Mahindra інвестує в інноваційні технології, щоб надати комплексні рішення для світової фермерської спільноти. Стратегічне партнерство з Gamaya дозволить розробляти і впроваджувати технології наступного покоління. Завдяки цьому партнерству ми розраховуємо встановити нові стандарти в сільському господарстві», підкреслив президент сектора сільгоспобладнання Mahindra & Mahindra Раджеш Джеджурікар.

За словами співзасновника і генерального директора Gamaya Йосефа Ахтмана, сільське господарство є складною галуззю, де відбуваються швидкі зміни. Успіх цього процесу залежатиме від співпраці визнаних лідерів галузі та інноваторів.

«Ми раді співпрацювати з інвестором і стратегічним партнером Mahindra. Це допоможе Gamaya надати переваги передових технологій, як для великих фермерських господарств, так і для дрібних підприємств по всьому світу», заявив Йосеф Ахтман.

Нагадаємо, на виставці «АГРО-2019» компанія «Альфатех» представила трактори індійського виробництва Mahindra.Радимо почитати