Новини

Bauer оновлює лінійку цистерн для добрив

28 Грудня 2016 47

Цистерна Bauer серії BSA Profiline
Цистерна Bauer серії BSA Profiline
fwi.co.uk

Австрійський виробник Bauer розширив лінійку цистерн для рідких та органічних добрив, запустивши виробництво серії сталевих цистерн, повідомляє fwi.co.uk.

За словами представника Bauer Адріана Тіндала, цистерни серії BSA Profiline ємністю від 10,000 до 26,000 л (10-26 м3) доповнять вже існуючу лінійку цистерн з поліестеру, які стійкі до корозії та мають переваги у збереженні ваги.

Нові моделі були спеціально розроблені для підрядників та крупних фермерських господарств, вони мають подвійний захист від корозії для вакуумних цистерн, який забезпечить максимальну зносостійкість при роботі з агресивними розчинами, утвореними в результаті забродження органічної маси.

Перед здійсненням фінішного порошкового фарбування цистерни піддаються гарячому оцинкуванню. Колір цистерни може бути традиційно синім або на вибір покупця.

Внутрішні перегородки мінімізують переміщення рідини по всій цистерні, а завдяки системі управління вагою цистерна спорожнюється на 2/3 в задній частині, щоб перенести решту ваги на тяговий брус та задні колеса трактора.

Завдяки перемикачу Comfort Control доступна функція автоматичної зупинки наповнення. Однак цією функцією можна керувати і через термінал Іsobus з кольоровим дисплеєм Signo Touch, завдяки якому також здійснюється контроль над рульовим керуванням, записом території та іншими функціями для точного землеробства.Радимо почитати