Новини

Юпітер 9 Агросервіс представив лінійку тракторів на АГРО-2019

13 Червня 2019 286

Трактор John Deere 8320R
Трактор John Deere 8320R
Traktorist.ua

У рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019» компанія «Юпітер 9 Агросервіс» представила модельний ряд тракторів потужністю від 45 к.с.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив керівник відділу продажів «Юпітер 9 Агросервіс» Олексій Ткаченко.

«На виставці «АГРО-2019» ми вирішили виставити дуже великий асортимент техніки. У багатьох клієнтів є такий стереотип, що техніка John Deere для великих сільськогосподарських підприємств. Але на мою думку, це найдоступніша на ринку техніка. І такий дилер як «Юпітер 9 Агросервіс» може запропонувати розв’язання будь-якого питання і будь-якому сільгоспвиробнику», — заявив Олексій Ткаченко.

На стенді компанії були представлені трактори серії 6B, і 8R, зокрема флагманська модель 8345R. Цей трактор оснащений двигуном John Deere PowerTech 9,0 л Stage II потужністю 345 к.с. На ньому встановлена трансмісія John Deere на е23. Передній міст з незалежною шарнірною підвіскою (ILS) в якості опції. Максимально допустима вага — 18 т.

«Ця машина поєднує в собі надійність, ефективність і у базовій комплектації має рішення точного землеробства та систему автоматичного водіння. Трактор оснащений телематичною системою JDLink. Ви можете з будь-якого електронного пристрою отримувати технічні дані машини та, наприклад, де вона працює і з яким навантаженням. Також можливо робити карти завдань та направляти з мобільного пристрою цей трактор», — пояснив Олексій Ткаченко.

Також представник компанії повідомив, що «Юпітер 9 Агросервіс» планує відкрити в Київській області у 2019 р. найбільший в Європі дилерський центр John Deere.

«Зараз ми максимально докладаємо зусиль, щоб відкрити найбільший у Європі дилерський центр John Deere. Наразі ми займаємося дистрибуцією у Київській, Сумській та Чернігівській областях. Мало того, що ми плануємо відкрити найбільший дилерський центр, але також плануємо розширити кількість наших додаткових сервісних центрів», — зазначив Олексій Ткаченко.

© Юрій Токмань, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати