Новини

Ліцензії на зберігання пального знищать фермерство — юрист

12 Червня 2019 316

Фермери повинні отримувати ліцензію на зберігання пального
Цистерна для зберігання пального
km.sfs.gov.ua

Діяльність невеликих та середніх господарств під загрозою зникнення в зв’язку зі змінами в Податковому кодексі, згідно з якими фермери повинні отримувати ліцензію на зберігання пального і оформляти будови, де зберігається пальне і землю під ними, як АЗС.

Про це повідомляє Kurkul.com.

«Останні зміни в законодавстві щодо необхідності отримання аграріям ліцензій на торгівлю та зберігання ПММ розбурхали майже всіх сільськогосподарських виробників. Більш того, вони взагалі створили загрозу зупинення діяльності для невеликих господарств. Вважаю, що зазначений закон має бути скасований, так як він може призвести до незворотних наслідків як для аграріїв так і для кожного громадянина окремо. Закон створює ризик продовольчої кризи в державі», — зауважила начальник юридичного відділу «Бета-Агро-Інвест» Юлія Кіріченко.

За її словами, цей закон направлений не на розвиток однієї з основних галузей економіки України — сільського господарства, а, навпаки, на його руйнування та знищення.

Юлія Кіріченко стала ініціатором написання петиції до президента щодо скасування закону.

Нагадаємо, «Агро-Продовольча Рада» спільно з Українською аграрною асоціацією (УАА) розробляють законопроект про відшкодування аграріям акцизу при покупці пального.Радимо почитати