Новини

Трактор Volvo BM зійшов з конвеєра після 30-річної перерви

27 Грудня 2016 115

В конструкції трактора використовуются унікальні деталі
В конструкції трактора використовуются унікальні деталі
profi.com

Шведський постачальник запасних частин Olssons I Ellös розробив нову 255-сильну версію трактора Volvo BM, виробництво якого було зупинено більше 30 років тому, повідомляє profi.com.

Фірма постачає запасні частини до багатьох тракторів Volvo BM в Північному регіоні після того, як взяла на себе ці зобов’язання в 2009 році. Поштовхом до створення проекту нового трактора став жартівливий випадок на одній з виставок, коли хтось запитав, як би міг виглядати новий трактор Volvo BM сьогодні, якщо б їхнє виробництво не припинилося в 1985 році.

«Ми не могли не думати про це і через кілька днів вирішити створити таку модель,» — говорить механік Olsson Албін Карлссон.

Процес створення зайняв один рік і вперше трактор був офіційно представлений на шведській виставці Elmia минулої осені. Марка каркасу цього трактора залишилася таємницею, проте ми знаємо, що модель 7664 з шестициліндровим двигуном Sisu була збудована з використанням оригінальних та нестандартних деталей, а також багатої уяви конструкторів. Деякі деталі було легко дістати, з іншими потрібно було постаратися, а переконати керівництво в тому, що варто оснастити трактор дорогою вихлопною трубою з нержавіючої сталі було дійсно важко. Проте, найважчою частиною проекту було придумати сучасний дизайн капоту двигуна.

Новий трактор оснащений шинами 650/65 R38 в задній частині і 540/65 R28 в передній, а також коробкою передач на 36 швидкостей (18пХ18з). Новий трактор кольору червоний металік був представлений на виставці Elmia, а перед появою на виставці Agromek у Данії минулого місяця він відправився на поле для оранки. Було багато бажаючих придбати цей трактор, але гордий власник говорить, що він не для продажу. Компанія не планує створювати ще один екземпляр, а новостворений трактор Volvo BM здійснить тур Європою в наступному році. Радимо почитати