Новини

АБА АСТРА представила кругову дощувальну машину Valley на АГРО-2019

12 Червня 2019 250

valley-astra
Дощувальна машина Valley
Traktorist.ua

У рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019» компанія АБА «АСТРА» представила фрагмент кругової дощувальної машини Valley.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив керівник проектів і програм з впровадження дощувальної техніки Valley компанії АБА «АСТРА» Василь Бабіцький.

Машина Valley використовується на фундаментному майданчику та фіксується анкерними болтами, що не дає їй можливості зміщуватися.

«Цю машину можна використовувати в господарстві замість будь-якої кругової дощувальної техніки. Багато фермерів вже мають Valley. В сучасних умовах змін клімату зрошення дозволяє отримати гарантовані врожаї, попри примхи природи. Особливо це питання актуальне на Півдні України», — підкреслив Василь Бабіцький.

Даний тип машини має конструктивну довжину до 850 м. Кругова дощувальна машина Valley може оснащуватися форсунками будь-яких світових виробників.

«Ми використовуємо форсунки в залежності від типу ґрунту і вирощуваної культури. Наприклад, якщо це овочеві культури, то крапля дощу повинна бути менша, щоб ґрунт не забивався», — пояснив Василь Бабіцький.

Також на сьогодні серед українських фермерів набуває популярності віддалений доступ до контролю роботи дощувальної техніки. Тому АБА «АСТРА» пропонує комп’ютеризовані панелі управління.

«Ми маємо повністю комп’ютеризовані технології із сенсорними екранами. Клієнт може застосовувати віддалений доступ і керувати дощувальною машиною з будь-якого гаджету на базі iOS чи Android», — зазначив Василь Бабіцький.

За словами директора з продажів і маркетингу в Євразії Valley Рудигера Клааса, техніка цього виробника присутня в Україні вже багато років і за цей час було впроваджено багато зрошувальних систем. Доля Valley на українському ринку становить близько 40%, а у світі — близько 48-49%.

Нагадаємо, АБА  «АСТРА» отримала офіційне дистриб'юторство по брендах корпорації AGCO (Fendt і Valtra) в Чернігівській області.

© Андрій Губін, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати