Новини

Найпотужніший у світі комбайн Fendt IDEAL продемонструють в полях України

11 Червня 2019 461

Fendt-Ideal
Комбайн Fendt IDEAL
Traktorist.ua

На міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019» корпорація AGCO представила найпотужніший у світі комбайн Fendt IDEAL і планує провести в Україні тур по збиранню пшениці, кукурудзи та соняшника. 

Fendt IDEAL оснащений двигуном МАN потужністю 550 к.с.. На комбайні встановлена унікальна система обмолоту та сепарації Helix та ротор, який має довжину 4,85 м і діаметр 600 мм. У комбайні використовується молотарка Dual Helix з двома роторами.

Машина комплектується найбільшим на ринку зернозбиральних комбайнів бункером Streamer. Його ємність — 17 100 л, а швидкість вивантаження — 210 л/с, тобто бункер вивантажується за 1 хв 21 сек.

Ширина рами комбайна становить 1,40 м, а його зовнішня ширина — від 3,30 м до 3,50 м. 

Автоматична система навішування Fendt AutoDock дозволяє встановити жатку з кабіни за 5 секунд, а нова жатка PowerFlow має максимальну ширину захвату 12,20 м.

Спеціально розроблена для Fendt IDEAL система IDEALharvest з 34 акустичними датчиками маси (MAD) в режимі реального часу відображає стан завантаження молотарки і системи очищення. Також бункер Fendt IDEAL оснащений  камерою, яка розпізнає подрібнене зерно.

«Комбайн Fendt IDEAL є високопродуктивним, тому ми орієнтуємося на господарства, що будуть мати велику кількість зерна, яке буде вивозитися з поля. Це машина для тих професійних господарств, які хочуть максимально швидко й ефективно збирати врожай на своїх полях», — підкреслив директор по маркетингу AGCO в Східній Європі Антон Костирко.

 Нагадаємо, корпорація AGCO представила малопотужні трактори Massey Ferguson 2635 і 2630.

© Андрій Губін, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати