Новини

OKKO Group інвестує 100 млн грн у власний парк зерновозів

10 Червня 2019 240

zernovoz-okko
Зерновоз МАЗ
open4business.com.ua

Холдинг OKKO Group розширює свою присутність на ринку перевезень зерна автомобільним транспортом і до 1 липня планує збільшити парк ще на 25 одиниць.

Про це повідомляє прес-служба OKKO Group.

Упродовж 2017-2018 р. холдинг придбав 20 транспортних одиниць для перевезення зернових. Після придбання нових зерновозів загальний обсяг інвестицій у проект становитиме близько 100 млн грн.

«За останні 5 р. Україна стабільно експортує по 40 млн т зерна в рік з тенденцією до росту, відповідно зростає потреба у перевезенні таких вантажів до елеваторів, портів, залізничних станцій. Зерновози доцільно використовувати на відтинках з коротким логістичним плечем, а також як альтернативний варіант транспортування, оскільки на ринку відчувається нестача залізничних вагонів для перевезення зернових культур», — зазначає департамент корпоративних комунікацій холдингу OKKO Group.

Протягом 2018 р. зерновози OKKO Group перевезли майже 70 тис. т продукції. У 2019 р. компанія планує значно покращити результат за рахунок збільшення транспортного парку й досвіду попередньої співпраці з клієнтами.Радимо почитати