Новини

АГРОдивізіон ІГ УПЕК підвів річні підсумки

27 Грудня 2016 40

Продажі техніки ЛКМЗ зросли в 1,8 раза
Продажі техніки ЛКМЗ зросли в 1,8 раза
УПЕК

АГРОдивізіон ІГ УПЕК 14 грудня підвів підсумки року з дилерами «Лозівські машини», повідомляє прес-служба компанії.

У заході взяли участь керівники найбільших торгових компаній України, які спеціалізуються на продажу сільгосптехніки — «Агроресурс», «АГРОДІЛЕР», «Донснаб-Агротехніка», «Техніка і технології», «Техноторг», «Украгрозапчать». Мета зустрічі — підведення підсумків спільної роботи дилерської мережі і АГРОдівізіона в 2016 році, а також ознайомлення партнерів з планами на 2017-й.

В ході зустрічі АГРОдивізіоном була представлена ​​система просування сільгосптехніки «Лозівські машини» в 2016-м, а також стратегія на наступний рік. Дилерам презентували нові стандарти оформлення торгових точок.

«Ми активно просуваємо продукцію «Лозівські машини» і за межами України. Номенклатура цього бренду вже реалізується за двома стратегічними напрямами: це ринки країн СНД і Східної Європи. Завдяки нашій активній участі в міжнародних виставках, проведення демотурів і днів поля вдалося істотно збільшити продажі і наростити свою дилерську мережу в цих регіонах», — зазначила директор з маркетингу АГРОдівізіона Ольга Бабкова.

Директор з продажу АГРОдівізіона Олександр Титов відзначив значне зростання продажів «Лозівські машини» — в 1,8 раз у 2016р. в порівнянні з 2015р. і склав понад 250 млн грн.

Головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі Олексій Гриненко ознайомив партнерів з новинками, а також презентував основні оновлення серійних виробів.

«Цього літа в продаж надійшов «Дукат-3». Були успішно завершені випробування дискової борони «Дукат-6», «Дукат GOLD-8» (XL) та ротаційної борони «Динар-6,4», їх продажі заплановано з наступного року. Також проводяться випробування важких пружинних борін «ЛІРА XL-21» і «ЛІРА XL-15». У цьому році для дискових борін «Дукат» була змінена технологія виготовлення стійок і поворотного пристрою. У конструкцію системного носія «ТАЛЕР» впроваджені габаритні щитки і світлотехніка, що спрощує використання системного носія на дорогах загального користування і підвищує безпеку його перегонів в темний час доби. Культиватори «Шилінг» з цього року комплектуються котками з необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT. На 2017-й рік планується розширення номенклатури ковзанок, використовуваних в комплектації дискаторів «Дукат». Всі чотири варіанти будуть володіти більшою масою і великим діаметром у порівнянні з нинішньою версією. Планується створення комплекту ходової системи для навісних «Дукат-2,5 / 3/4», — зазначив Олексій Гриненко.

Також Олександр Титов поінформував партнерів про систему знижок «Лозівські машини» в 2017 році. У свою чергу дилери поділилися своєю думкою з приводу ситуації на ринку, а також внесли пропозиції щодо збільшення обсягів продажів сільгосптехніки.Радимо почитати