Новини

Bednar представив в Україні сівалку Omega OO 6000 FL

10 Червня 2019 250

Bednar-sivalka
Сівалка Bednar Omega OO 6000 FL
Traktorist.ua

На міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019» компанія Bednar представила сівалку Omega OO 6000 FL

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко.

Сівалка Omega OO 6000 FL дозволяє висівати всі типи культур з різною нормою висіву. Ця техніка має передні Х-подібні дискові секції та паралелограмні сошники з системою PSP, які працюють з тиском до 120 кг. Система PSP (точне розміщення насіння) дозволяє сошникам висівати насіння на однаковій глибині по всій ширині машини й ідеально копіювати нерівності поверхні поля. 

«На сьогодні дилери вже почали замовляти сівалку Omega FL в Україну. Впевнені, що вони успішно зарекомендують себе та завоюють своїх покупців», — підкреслив Михайло Кришко.

Цю модель сівалки можна адаптувати під будь-які умови в залежності від потреб господарства. Сівалка Omega OO 6000 FL дозволяє висівати як насіннєві культури малими дозами, так і зернові. Одночасно можливо вносити добрива і в міжряддя, і в рядок. За допомогою опції AlfaDrill можна вносити 3 різних культури чи добрива.

За словами Михайла Кришка, функціональна сівалка Omega OO 6000 FL дозволяє виконати дуже широкий спектр рішень, тому її вартість залежить від кількості опцій та комплектації.

Нагадаємо, «Компанія ЛАН» на початку польових робіт передала об'єднаній компанії CFG/Мрія чотири компактори Swifter SE 10000 виробництва Bednar.

© Андрій Губін, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати