Новини

Lemken презентував на АГРО-2019 напівнавісний оборотний плуг Diamant 16

10 Червня 2019 251

Lemken-Diamant
Плуг Lemken Diamant 16
Traktorist.ua

У рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019» компанія Lemken презентувала нову модель напівнавісного оборотного плуга Diamant 16.

Про це сайту Traktorist.ua повідомив спеціаліст із підтримки продажів «Лемкен-Україна» Олександр Киянець.

За його словами, плуг Diamant 16 був створений на базі 11 моделі, але відрізняється від неї збільшеними підшипниковими вузлами та валами у всіх точках обороту плуга.

Diamant 16 має у базовій комплектації гідравлічне регулювання глибини й оснащений системою OptiLine. Ця технологія компенсує боковий відвід, який виникає по причині асиметричного розташування плуга за трактором, економить до 10% пального, а також полегшує роботу механізатора (компенсуюче підрулювання більше не потрібно). Для цього за допомогою циліндра, який керується тиском, на трактор передається додатковий крутний момент, що зміщує лінію тяги між трактором та плугом до центру задньої осі.

Також плуг Diamant 16 оснащений системою підсилення тяги OptiTrack із додатковою функцією розвантаження на поворотній смузі.

Модель Diamant 16 має посилену й подовжену стійку приплужника, завдяки чому його можливо опустити та поставити на більшу глибину.

На цьому плузі встановлене колесо найменшого типу розміру з гідравлічним амортизатором.

© Андрій Губін, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати