Новини

Elvorti презентував комплекс посівної техніки на АГРО-2019

7 Червня 2019 288

Elvorti-Astra
Cівалка Elvorti Astra 6 Premium
Traktorist.ua

Українська компанія Elvorti на міжнародній виставці «АГРО-2019» презентувала дискову борону Pallada 4000, яка була розроблена спільно з українськими аграріями, і модернізовану зернову сівалку Astra 6 Premium.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор з маркетингу заводу Elvorti Ігор Власенко.

Дискова борона Pallada 4000 використовується для передпосівного обробітку ґрунту, знищення бур’янів, подрібнення пожнивних решток, ущільнення ґрунту після дискування.

«У нас є друзі-фермери, які користуються нашою технікою і дійсно виступають в ролі наших консультантів. І саме вони надали пропозиції для нової моделі борони. Зокрема, це рішення для оптимізації пропускної здатності, дисків і налаштування котка»,  пояснив Ігор Власенко.

Борона Pallada 4000 має 30 дисків, кожен з яких встановлений на індивідуальній стійці. Робоча швидкість агрегату до 12 км/год. Ця борона агрегатується з трактором потужністю 150 к.с. Глибина заробки становить 150 мм.

Сівалка Astra 6 Premium шириною захвату 6 м досягає максимальної швидкості 12 км/год. Її продуктивність становить 7,2 га/год. Норма висіву для насіння 1,5-400 кг/га, а норма внесення добрив 25-200 кг/га.  Агрегатується з тракторами потужністю від 90 к.с.

«Нова сниця дозволяє фермерам скоротити час на переведення сівалки з транспортного в робоче положення. Наприклад, раніше це займало 15-20 хвилин. Зараз 15-30 секунд», підкреслив представник Elvorti.

Також на стенді виробника були представлені обприскувач Tetis і культиватор Polaris 10 Premium.

«Ми можемо запропонувати фермерам весь сегмент техніки від культиватора до обприскувача. Це дуже вигідно, коли на підприємстві є техніка одного виробника», зазначив Ігор Власенко.

© Юрій Токмань, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати