Новини

Mzuri представить кілька новинок на виставці LAMMA

27 Грудня 2016 77

Сівалка Mzuri Pro-Til 3T
Сівалка Mzuri Pro-Til 3T
profi.com

Компанія Mzuri представить на виставці LAMMA однопрохідні сівалки Pro-Til 3 м та 4 м, оснащеними новими сошниками, та агрегат для передпосівного обробітку ґрунту Rezult, повідомляє profi.com.

Нові сошники сумісні з усіма моделями сівалок Pro-Til та підходять як для нових моделей, так і можуть бути модернізовані під старіші моделі. Сошники були розроблені з метою підвищення точності глибини загортання насіння. Лише наконечник сошника вступає в контакт з ґрунтом, що зменшує зношення металу та експлуатаційні витрати. Нові сошники значно легше обслуговувати, оскільки замінювати потрібно лише наконечник (зношувану деталь). Покриття з вольфраму дозволяє подовжити термін служби наконечнику. Новий сошник доступний у однорядному та дворядному виконанні.

Крім того, Mzuri представить агрегат Rezult, який, на думку представників компанії, ідеально підходить для виконання передпосівної підготовки ґрунту та контролю над лисохвостом польовим. Агрегат має подовжені зубці 28” (710мм), він злегка розрізає та розпушує ґрунт і стимулює проростання бур’яну та порушує середовище існування слимаків, після чого можна застосовувати системний неселективний гербіцид.Радимо почитати