Новини

Українським аграріям відтермінували накладення штрафів за зберігання пального

6 Червня 2019 242

Трактор МТЗ в роботі з обприскувачем
Трактор МТЗ в роботі з обприскувачем
Traktorist.ua

У Раді проголосували за законопроект №10359 щодо відтермінування накладення штрафів за зберігання аграріями пального без ліцензування до 31 грудня 2019 року. Законопроект підтримали 239 нардепів. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Згідно із пояснювальною запискою, метою законопроекту є відтермінування застосування до суб'єктів господарювання фінансової санкції у вигляді штрафу у разі зберігання пального до 31 грудня 2019 року без наявності відповідної ліцензії.

«Законопроектом пропонується доповнити статтю 18 Закону України Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів новою частиною, якою відтерміновується застосування до суб'єктів господарювання фінансової санкції у вигляді штрафу у розмірі 500 тисяч гривень у разі зберігання пального до 31 грудня 2019 року без наявності відповідної ліцензії», — йдеться у проекті закону.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Раді пропонують узаконити аграріям повернення акцизу за купівлю пальногоРадимо почитати