Новини

В Україні представили сівалку Kverneland Optima SX

5 Червня 2019 230

Сівалка Kverneland Optima SX на АГРО-2019
Сівалка Kverneland Optima SX на АГРО-2019
Traktorist.ua

У рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019» компанія Vait Agropartners представила нову для українського ринку сівалку Kverneland Optima SX.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор Vait Agropartners Олександр Прохоров.

Сівалка Optima SX забезпечує точний посів при швидкості 18 км/год. Насіння вдувається в насіннєву борозну повітряним потоком зі швидкістю до 70 км/год. 

Високошвидкісна висіваюча секція Optima SX використовує технологію Isobus і систему автоматичного відключення секцій на основі даних супутникового позиціонування GeoControl. Сівалка дозволяє розподіляти насіння паралельно або в «шаховому» порядку.

«Ми демонстрували сівалку Kverneland Optima SX у Вінниці місяць тому. Вона показала результати, які очікував отримати завод-виробник. Це та сівалка, яка відповідає вимогам завтрашнього дня. Багато фермерів зупинить свій вибір саме на цій машині для виконання робіт у короткі весінні терміни», — підкреслив Олександр Прохоров.

Окрім цього, Vait Agropartners представив на своєму стенді трактори і комбайни Deutz-Fahr, ґрунтообробну техніку, розкидачі мінеральних добрив і обприскувачі від Kverneland, жатки Olimac.

© Юрій Токмань, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати