Новини

Amazone відкрила новий випробувальний центр

26 Грудня 2016 41

Amazone інвестує в сферу досліджень та розробок 5% від річного обігу
Amazone інвестує в сферу досліджень та розробок 5% від річного обігу
profi.com

Компанія Amazone інвестувала близько €2 млн на будівництво та обладнання нового випробувального центру на заводі Хасберген-Гасте в Німеччині, повідомляє profi.com.

Була значно розширена територія під дослідження та розробки, нова будівля має зал площею 2400 м2 для будівництва прототипів та випробувального обладнання, плюс 600 м2 під офіси та лабораторії.

Випробувальний центр знаходиться недалеко від технологічного центру та інженерів-розробників, тож робітники центру слідкують за збиранням, введенням в експлуатацію та випробуванням існуючих моделей та прототипів машин, виготовлених на заводі, як наприклад, розкидувачів добрив, обприскувачів, сівалок, плугів та електроніки.

Новий випробувальний центр надає нові можливості у сфері досліджень та розробок і має окреме ізольоване приміщення для випробувань великої сільськогосподарської техніки на витривалість, а також випробувальний стенд для обприскувача з робочою шириною до 60 м. Вода для випробувань обприскувача береться зі спеціального баку ємністю 16 тис. л, його лінії подачі знаходяться під підлогою.

Компанія Amazone інвестує в сферу досліджень та розробок 5% від річного обігу і протягом останніх кількох років найняла 18 нових інженерів.Радимо почитати