Новини

День поля Bednar у Чехії відвідало понад 2 тис. гостей

7 Червня 2019 241

Bednar-Den-Polya
День Поля Bednar 2019
bednar-machinery.com

Компанія Bednar провела 29 травня у м. Местец-Кралове (Чехія) День Поля 2019. На заході було понад 2 тис. відвідувачів з Чехії, Німеччини, Італії, Швеції та багатьох інших країн світу. З України приїхали представники та клієнти дилерів Bednar — «Агроресурс», «Компанія ЛАН», «НФМ АГРО», Titan Machinery.

«День поля Bednar — це масштабний захід. Приїхав на нього вперше. На жаль, з погодою трохи не пощастило й агрегати не показали себе на практиці. Ми задоволені технікою Bednar. Наразі у розпорядженні в господарстві маємо 6-метровий компактор Swifter, який виконує всі перші весняні роботи», — зауважив фермер тернопільського господарства «Хлопівецьке» Олег Романовський.

Bednar продемонстрував повну лінійку обладнання власного виробництва, зокрема посівні агрегати, компактори, техніку для внесення добрив, обробітку ґрунту та подрібнення пожнивних решток. Всього було презентовано близько 30 одиниць техніки.

«Я приїхав дізнатися більше про техніку Bednar, подивитися на неї в роботі. Поки в технічному парку господарства такої не маю, але вже задумуюсь. Це якісна техніка, яка може скласти конкуренцію найвідомішим брендам», — зазначив фермер з Вінниччини В'ячеслав Шершун.

Серед представленої техніки українських фермерів найбільше зацікавила сівалка Omega OO 6000 FL. Ця сільгоспмашина дозволяє висівати всі типи культур з різною нормою висіву. При цьому добрива можна вносити як в рядок, так і в міжряддя. Сівалка дозволяє проводити посів навіть в складних умовах важких ґрунтів, завдяки використанню передніх Х-подібних дискових секцій та паралелограмних сошників з системою PSP, які працюють з тиском до 120 кг. Система PSP (точне розміщення насіння) дозволяє сошникам висівати насіння на однаковій глибині по всій ширині машини й ідеально копіювати нерівності поверхні поля. Сівалка Omega OO 6000 FL була представлена на виставці «АГРО-2019» на стенді Titan Machinery Ukraine.

© Анастасія Аврамчук, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати