Новини

В Україні запустили технологію для створення карт диференційного внесення добрив

3 Червня 2019 220

Atfarm-dobryva
YARA запускає в Україні систему atFarm
at.farm

Компанія YARA презентувала систему atFarm, яка призначена для створення карт диференційного внесення добрив і рекомендацій необхідної кількості.

Про це в інтерв’ю Latifundist.com повідомив керівник напрямку Digital компанії YARA Микола Панчук.

За його словами, це досить простий у використанні продукт для розрахунку і отримання рекомендацій щодо внесення азотних добрив. Він працює на основі супутникових знімків, розраховує потребу живлення рослин. Щоб отримати рекомендацію, компанії необхідно зареєструватися, внести в програму свої поля, вказати культуру, яку вирощують. Потім обрати добрива, які будуть використовувати.

Також аграрії можуть самостійно обрати, який об’єм добрив необхідно внести на полі, а програма надасть власні рекомендації про конкретні ділянки. Файл з отриманою картою внесення добрив встановлюється на сільгосптехніку.

«До слова, зовсім недавно вийшло оновлення цієї програми, де ми врахували запити клієнтів із систем живлення. Одна система живлення дозволяє прибрати нерівномірність поля, зробити його більш однорідним. Друга — визначає зони максимально потенційного зростання і пропонує внести на ці ділянки стільки добрив, скільки може засвоїти рослина, досягти потенційно максимального результату», — додав Микола Панчук.

Нагадаємо, що також YARA запускає в Україні платформу Agro Office для управління роботою агропідприємств.Радимо почитати