Новини

Україна та Білорусь будуть спільно виробляти продукцію «Гомсельмаш»

26 Грудня 2016 144

Зернозбиральний комбайн КЗС-812 «ПАЛЕССЕ GS812»
Зернозбиральний комбайн КЗС-812 «ПАЛЕССЕ GS812»
gomselmash.by

Україна планує виробляти сільгосптехніку спільно з білоруським холдингом «Гомсельмаш». Про це повідомив офіційний сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Згідно повідомленню, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко та заступник Міністра промисловості Білорусі Дмітрій Корчик зустрілися 23 грудня, щоб обговорити розвиток промислової кооперації у 2017-2020 р.

Планується, що Україна і Білорусь будуть спільно виробляти тролейбуси, розширять модельний ряд ліфтів спільного виробництва. Також планується організація цілого ряду спільних виробництв, в тому числі, і сільгосптехніки спільно з холдингом «Гомсельмаш».

«Розвиток співпраці у сфері машинобудування — один із головних пріоритетів українсько-білоруської співпраці. У підготованій Дорожній карті з розвитку співробітництва на 2017-2020 роки відображені у першу чергу проекти машинобудівництва, зокрема виробництва тракторів, зерно- і кормозбиральних комбайнів, вагонів, будівної і комунальної техніки», — розповів заступник Міністра Юрій Бровченко.Радимо почитати