Новини

Cancela випустить дві роторні косарки

23 Грудня 2016 61

Роторна косарка Cancela DX-200
Роторна косарка Cancela DX-200
profi.com

Іспанський виробник сільгосптехніки TMC Cancela анонсував появу двох роторних косарок, повідомляє profi.com.

Нові моделі підходять для здійснення ряду операцій — від скошування трави на пасовищах до роботи з важкими чагарниками. Однороторна косарка DX-200 має робочу ширину 2 м, а вимога по потужності складає 80 к.с.. Трьохроторна DXP3-360 може працювати за потужності близько 120 к.с. та може за один підхід зрізати 3,6 м рослинного матеріалу. Два з трьох роторів цієї машини розташовані на складних бічних секціях для зручності транспортування, в складному вигляді ширина агрегату становить всього 1,05 м.

Однороторна машина має поворотну зчіпку з утримуючими ланцюгами, а ширша складна модель має сталеву раму та зчіпку з конусними посиленими лонжеронами, які проходять через бічні секції. Секції складаються завдяки канатно-шківному механізму з допомогою одного вертикального гідроциліндру. Засувки з обох сторін захищають секції під час транспортування.

Роторна косарка Cancela DX-360

Сталеві ланцюги, які проходять через передню та задню частини корпусу, захищають від потрапляння каміння, але не перешкоджають під час роботи в умовах густої рослинності. Ротори можуть бути оснащені міцними ланцюгами для роботи з чагарниками або двома поворотними лезами такої форми, щоб утворити потік повітря, який би міг підняти слабку рослинність для повного скошування.

Однороторна косарка DX-200 коштує £3,225, а трьохроторна модель - £10,612. Обидві машини будуть представлені на виставці LAMMA разом з подрібнювачами бадилля виробництва тієї ж TMC Cancela.Радимо почитати