Новини

Понад 1 тис. експонентів будуть представлені на виставці АГРО-2019

28 Травня 2019 224

vystavka-agro
У Києві відбудеться виставка «АГРО-2019»
agroexpo.in.ua

У Києві з 4 по 7 червня буде проходити 31-а міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2019».

Основними тематичними напрямками експозиції «АГРО-2019» стануть «ЕкспоАгроТех», «Агротранспорт і логістика», «Біопаливо», Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, «Рослинництво і агрохімія», Organiс, «Еквісвіт», «Сучасний фермер», Eco House.

Експозиція сільгосптехніки, посівного матеріалу, засобів захисту рослин та добрив включатиме понад 1000 компаній із різних країн світу. На виставці будуть тематичні павільйони виробників з України, США, Канади та Китаю.

Окрім традиційної ділової частини, яка включає практичні семінари, конференції, презентації та круглі столи, програма виставка передбачає цілу низку інших цікавих заходів. Наприклад, на автомобільному фестивалі «Агро Авто Шоу» буде проведена експозиція легкових і комерційних авто.

Особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, сучасним технологіям для всіх галузей агробізнесу.

Виставка «АГРО-2019» — це найбільша агропромислова подія в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України. Програма виставки передбачає низку ділових заходів, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. При цьому українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору.

Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням.Радимо почитати