Новини

На Дніпропетровщині провели демонстрацію причепів-розкидачів Варіант Агро Буд

29 Травня 2019 227

Variant-Agro-Build
Причіп-розкидач органічних добрив Organic Trucks
Варіант Агро Буд

МПК «Катеринославський» і «Екіпагро» 23 травня 2019 р. провели демопоказ причепів-розкидачів органічних добрив виробництва «Варіант Агро Буд».

Метою заходу було ознайомлення з технічними можливостями причепа та перевагами перед аналогічною технікою інших виробників, а також демонстрація роботи причепа-розкидача органічних добрив у полі.

«Наші гості змогли особисто переконатися у високій якості вітчизняної техніки. Однозначно, в Україні є технологічні, потужні виробництва, завдяки яким наші фермери починають розуміти, що імпортне — не обов'язково означає «більш якісне». Власне, всіх, кого цікавить причіпна техніка, але, хто ще не визначився з виробником, ми запрошуємо в поля, де ви зможете самі все побачити», — прокоментував комерційний директор «Екіпагро» Ярослав Горбик.

Презентація причепів-розкидачів представниками «Екіпагро»

У цьому році під час офіційної презентації нового напряму, керівництво «Варіант Агро Буд» представило компанію «Екіпагро» як свого ексклюзивного партнера, який буде забезпечувати дистрибуцію зрошувальної і причіпної техніки на території України.

Отримати додаткову інформацію та записатися на демопоказ техніки можна  за телефоном: +380 (67) 430 34 64.Радимо почитати