Новини

AgroOnline запустить проект Агробізнес без цензури

28 Травня 2019 222

agro-online
Проект «Агробізнес без цензури» покаже реальний досвід ведення агробізнесу
Traktorist.ua

У рамках проекту AgroOnline «Агробізнес без цензури» буде створена зручна та проста платформа для обміну досвідом ведення агробізнесу.

«Протягом року ми на практиці випробуємо низку рішень для сільського господарства та покажемо всі нюанси та тонкощі експлуатації техніки», — зазначив керівник проекту «Точне землеробство» компанії «Бізон-Тех» Дмитра Граца.

Спеціалісти продемонструють практичний досвід й ефективність аграрного виробництва, технології, контроль, оптимізацію, менеджмент та облік.

«Найважливіше — це практичний досвід. Кожен з вас зможе безкоштовно отримати відповіді на найболючіші теми та поставити питання які цікавлять саме його», — підкреслив співзасновник та операційний директор «Агро Онлайн» Віктор Боровик.

Сервіс AgroOnline призначений для комплексної автоматизації менеджменту та охоплює практично всі напрямки агробізнесу.

«У сервісі AgroOnline ми зібрали все воєдино. Це комплексне рішення, яке дозволяє вирішити низку проблем на підприємстві. Незалежно від того, які сервіси використовувала агрофірма раніше, наші спеціалісти інтегрують всю наявну інформацію з різних ресурсів і готові генерувати нову. Тепер фермер матиме під рукою всі необхідні виробничі дані в будь-якій точці планети, в будь-який момент і в єдиному сервісі. Йому не треба бути IT-спеціалістом і не треба розбиратися в програмі 1С. Підприємець відкриває AgroOnline, натискає дві кнопки й отримує всю необхідну інформацію. Це дуже просто і зручно! Зрештою, на сьогодні наш сервіс допомагає українським агровиробникам обробляти півмільйона гектарів!», — заявив співзасновник та генеральний директор «Агро Онлайн» Максим Єлісєєв.

Читати по темі: В Україні створили платформу для управління агробізнесомРадимо почитати