Новини

Continental представив нову технологію для зменшення ущільнення ґрунту

24 Травня 2019 226

Шина компанії Continental
Шина компанії Continental
Profi.co.uk

Компанія Continental стверджує, що її нова технологія N-Flex та борт шини дасть фермерам та підрядникам можливість працювати з нижчим тиском та зменшити ущільнення, не ризикуючи, що шина зіскочить з колеса.

Про це повідомляє profi.co.uk

Запатентована технологія N-Flex, прототип якої був представлений на Agritechnica 2017 і яка власне була представлена на виставці LAMMA цього року, має в основі термооброблений нейлон, що знаходиться під гумою.

Це дозволяє повертати шину до її початкової форми після ударів та активного використання, та знизити ризик появи пласких ділянок.

N-Flex також дозволяє шинам працювати на низькому тиску, що дозволяє розподіляти вагу машини і зменшувати ущільнення грунту.

«Неправильний тиск в шинах є не тільки основною причиною ущільнення грунту, це також пошкоджує шину, знижує продуктивність і збільшує споживання палива», — говорить спеціаліст з сільськогосподарських шин Continental Річард Хатчінс.

Ще одна технологічна розробка є основною в конструкції борта шини: дріт, який допомагає шині триматися на ободі колеса.

Багато сільськогосподарських шин використовують 10 окремих дротів для створення одного борту. Проте, в компанії стверджують, що велика кількість з’єднань в борті можуть спричинити появу слабких місць і існує ризик, що шина може від’єднатися від обода, особливо за низького тиску.

Використовуючи конструкції з одним дротом, що огортає шину до 100 разів, компанія стверджує, що створила сільськогосподарську шину, яка тримає свою форму навіть при роботі на дуже низькому тиску.

«Борт є такою ж важливою деталлю шини, як гума та нейлон. Наше дослідження показало, що більш гнучка однобортна шина з міцнішою конструкцією може працювати на нижчому тиску, що дозволяє зменшити ущільнення грунту. Також однобортні шини з одним дротом безпечніше та швидше кріпляться на обід колеса за дуже низького тиску», — додає Річард Хатчінс.

Continental вже використовує цю технологію на шинах для комбайнів і тракторів (>200 к.с.). На сьогодні тракторні шини пропонуються в серіях 65, 70 та 85 в розмірах 24-42” і для комбайна в розмірі 32”. Тракторні шини більших розмірів будуть доступні до кінця цього року.Радимо почитати