Новини

МТЗ може чекати зміна керівництва

24 Травня 2019 226

Федір Домотенко, генеральний директор МТЗ
Федір Домотенко, генеральний директор МТЗ
minsknews.by

Найближчим часом може змінитися керівник Мінського тракторного заводу. Про це повідомляє інтернет-видання tut.by, з посиланням на 3 анонімних не пов'язаних один з одним джерела.

За повідомленням першого співбесідника видання, пропозиція про зміну керівництва МТЗ вже направлена Олександру Лукашенку, який має вирішити долю Федора Домотенка, який зараз керує заводом. Інше джерело впевнене, що «рішення по гендиректору МТЗ вже прийнято і навіть призначений його наступник». Але він відмовився назвати його ім'я. Третє джерело розповідає, що на заводі вже активно обговорюють звільнення гендиректора.

«Що стосується причин кадрового рокірування, то був «комплекс питань». Певна робота на МТЗ проведена. Але заводу потрібні свіжі ідеї. Його потенціал набагато вище. Плюс треба розв'язати клубок наявних проблем », — цитує джерело видання.

У прес-службі МТЗ повідомили, що не володіють інформацією про кадрові перестановки. Білоруському виданню отримати коментар у Федора Домотенка протягом дня не вдалося.

«На цьому тижні кореспонденти tut.by взяли інтерв'ю у гендиректора МТЗ, і ні про яку відставку мови не йшло. Він був бадьорий і виношував плани щодо подальшого керівництва заводом», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, в інтерв'ю йшлося про те, що на початок 2019 р. борги по короткострокових кредитах і позиках дорівнювали 281,1 млн руб, за довгостроковими — 525,9 млн руб, що випливає зі звітності компанії. Крім того, за 2018 р. прибуток МТЗ в діючих цінах зріс на 24,1%, до майже 1,5 млрд руб. Однак чистий прибуток заводу за рік скоротився в 13,2 рази, до майже 5,2 млн руб. На фінансовий результат вплинуло списання курсових різниць в обсязі 171,2 млн руб.

Федір Домотенко очолив Мінський тракторний завод 11 серпня 2014 р.Радимо почитати