Новини

Scania відзвітувала про рекордні продажі у 2019 р.

23 Травня 2019 221

scania-dohid
Вантажівка Scania S730
electrive.com

Компанія Scania відзвітувала про рекордний рівень продажів у першому кварталі 2019 р.: чистий об’єм продаж виріс до 3,36 млрд, а дохід склав 390 млн.

Про це повідомляє transporttalk.co.nz.

За словами президента компанії Scania Генріка Генрікссона, на такі показники позитивно вплинули більші об’єми послуг, зміни валютних курсів й розширення асортименту продукції.

«З конвеєра зійшла остання вантажівка Scania серії PGR і тепер у всій глобальній системі виробництва будуть виготовлятися лише вантажівки з нової лінійки. Останній етап переходу був завершений у цьому кварталі з переналаштуванням виробництва у Латинській Америці», підкреслив Генрік Генрікссон.

У порівнянні з аналогічним періодом у минулому році, попередні замовлення вантажівок Scania у першому кварталі 2019 р. впали на 9%.

«Ми спостерігаємо зростаючий інтерес до транспортних засобів Scania, які працюють на газу. Наприклад, коли у м. Богота відновили систему швидкісних автобусних перевезень, компанія TransMilenio обрала автобуси Scania Euro 6, які працюють на газу. Також Scania поставить 100 газових вантажівок клієнту в Німеччину для роботи в секторі роздрібної торгівлі продуктами харчування», зазначив президент компанії.

Нагадаємо, «Сканія Україна» здійснила постачання шасі P380 XT з двома провідними мостами і трьома керованими осями.Радимо почитати