Новини

Claas анонсував початок продажів нової лінійки телескопічних навантажувачів Scorpion

22 Грудня 2016 47

Всі моделі оснащені двигуном Deutz з відповідністю стандартам контролю викидів IV ступеню
Всі моделі оснащені двигуном Deutz з відповідністю стандартам контролю викидів IV ступеню
Claas-group.com

Телескопічні навантажувачі Scorpion від Claas стали доступними для продажу, повідомляє прес-служба компанії.

Нова лінійка навантажувачів вперша була представлена на виставці Agritechnica 2015. Широка лінійка машин Scorpion має висоту підйому вантажу від 6,15 до 8,75 м, а вантажопідйомність – від 3,0 до 5,5 т. Всі моделі оснащені чотирьохциліндровим дизельним двигуном Deutz з відповідністю стандартам контролю викидів IV ступеню (Tier 4) для HRC та ступеню IIIA для LRC. Двигуни, які використовуються в лінійці моделей Scorpion від 7050 до 6030, мають більший крутний момент (+4%) та потужність (+11%), порівняно з попередниками. Доступна вихідна потужність лінійки Scorpion варіюється від 100 кВ/136 к.с. на базових моделях до 115 кВ/156 к.с. на топових моделях 7055 і 9055. На всіх двигунах використовується технологія дизельних каталітичних нейтралізаторів (DOC) та селективного каталітичного відновлення AdBlue. Топові моделі в стандартній комплектації оснащені також дизельним сажовим фільтром (DFP).

Нова особливість лінійки Scorpion – це функція струшування ковша, яка дозволяє легко випорожнити ковш при роботі з вологими чи липкими матеріалами, як наприклад, гній, компост чи ґрунт. При активації функції струшування саму стрілу можна рухати, як звичайно. Ця функція активується натисканням комбінації кнопок на джойстику, тож водій може легко вмикати або вимикати її у будь-який момент роботи.

З системою Smart Handling водій може легко перемикатися між режимом ковша, режимом складання з вертикальним підйомом та ручним режимом. Ще одна автоматична функція – повертання ковша, з якою водій може у будь-який час запрограмувати позицію повертання ковша і потім простим натисканням кнопки повертати ковш у відповідне положення.

Опціонально на всіх моделях Scorpion пропонується муфта MultiCoupler. Завдяки їй з’єднання та роз’єднання гідравлічних з’єднань при зміні обладнання здійснюється швидше та легше. MultiCoupler вже була представлена на тракторах Claas з фронтальними навантажувачами і Claas є першим виробником, який запропонував цю опцію для телескопічних навантажувачів. Нова муфта MultiCoupler доступна у двох варіантах: подвійна та четвірна муфта.

муфта MultiCoupler

Ще одна нова функція серії Scorpion – міцні шини Michelin BibLoad та вже перевірена система аналізу та документування продуктивності Claas Telematics. Нові шини BibLoad підходять, зокрема, для телескопічних навантажувачів при роботі на асфальтованій поверхні навколо ферми. Залежно від моделі, доступні шини Michelin 460/70 R24 або 500/70 R24.

За бажанням наявні моделі Scorpion можуть бути оснащені інтелектуальними гідростатичними ходовими приводами Variopower. Ці безступінчасті системи трансмісії повністю автоматизовані та забезпечують оптимальний крутний момент на всіх рівнях швидкості, аж до максимальної швидкості 40 км/год. Опціонально моделі Scorpion від 7044 до 9055 можуть мати меншу максимальну потужність – 30 км/год. та більшу тягу. Моделі 7055 та 9055 оснащені Variopower Plus, яка також має функцію Smart Roading. Завдяки цій функції можна збільшити ефективність, оскільки двигун автоматично при досягненні максимальної швидкості скорочує число обертів. Це знижує витрати палива та рівень шуму, і в той же час продукує таку саму потужність. За бажанням функція Smart Roading може бути доступна на моделях Scorpion від 7035 до 6030.

Scorpion має висоту підйому вантажу від 6,15 до 8,75 м

Для забезпечення належного рівня безпеки та комфорту водія в моделях лінійки Scorpion встановлені анти-ковзкі сходи, які регулюються індивідуально, та додатковий поручень для простішого потрапляння та виходу з кабіни. Моделі  9055, 7055, 7050 та 7044 також оснащені електронним стоянковим гальмом, яке вбудоване в підлокітник для зручності доступу. Крім того, в стандартній комплектації в моделях Scorpion від 9055 до 7044 на даху машини встановлена ребриста решітка FOPS (захисна конструкція від падаючих предметів), що забезпечує оптимальну видимість та висоту.

На сьогодні для продажу доступні всі машини та нові функції серії телескопічних навантажувачів Scorpion.Радимо почитати