Новини

CFG/Мрія придбала чотири компактори Bednar

23 Травня 2019 249

swifter-se
Компактор Swifter SE
Bednar

«Компанія ЛАН» на початку польових робіт передала об'єднаній компанії CFG/Мрія чотири компактори Swifter SE 10000 виробництва Bednar.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив керівник відділу продажів техніки «Компанії ЛАН» Назарій Вонс.

Swifter SE 10000 це причіпний передпосівний компактор з робочою шириною захвату 10,2 м, що дозволяє підготувати посівне ложе за один прохід навіть в грубій борозні. Цей агрегат оснащений системою складання в 3-х метрову транспортну ширину.

«Ці агрегати обладнані секціями з SB-лапами для підготовки ґрунту під посів і найкраще справляються з цим. Таких у конкурентів немає. Ці компактори вже встигли зарекомендувати себе. Окрім цього, вони мають привабливу для українських аграріїв ціну», — підкреслив Назарій Вонс.

CFG/Мрія вже встигла випробувати новий компактор: оператори виконали передпосівний обробіток ґрунту та підготували поле під посів сої. Глибина обробітку — 5 см. Swifter SE 10000 агрегатували з трактором John Deere 9630.

«Ми задоволені роботою цих агрегатів. Вони гарно вирівнюють площу та вирізають бур’ян. Плануємо використовувати його і для посіву інших культур», — зазначив керуючий відділу «Кремінна» Віталій Нищенко.

За 1 прохід компактором Swifter SE 10000 можна виконати 8 операцій та отримати ідеальну підготовку ґрунту. Копіювання поверхні забезпечується завдяки системі кріплення секцій Wave-Flex.

«Агрегати чеського виробництва здатні надійно працювати в українських холдингах, якісно виконуючи поставлені завдання. Наразі компанія Bednar виробляє широкий асортимент агрегатів для українського ринку, які ефективно працюють у важких умовах та з високою продуктивністю», — повідомив комерційний директор Bednar в Україні Михайло Кришко.

© Андрій Губін, Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати