Новини

Україна зацікавлена у створенні українсько-польських підприємств для збирання сільгосптехніки — Шеремета

20 Травня 2019 221

XTZ-tractor
Трактори ХТЗ
Traktorist.ua

Мінагрополітики зацікавлене у створенні спільних українсько-польських підприємств для збирання сільськогосподарської міні-техніки та обладнання.

Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, передає прес-служба Мінагрополітики.

«Серед пріоритетів Мінагрополітики — розвиток фермерства, сільськогосподарської кооперації та нарощення виробництва аграрної продукції з доданою вартістю. Потреби сільгоспвиробників в обладнанні та техніці для виробництва продукції з доданою вартістю не можуть повністю задовольнити українські виробники. Таке обладнання виробляється у Польщі», — зауважив Віктор Шеремета.

За його словами, сільгоспвиробники та кооперативи потребують обладнання з виробництва, збирання, зберігання, переробки, визначення якості, сортування та фасування для плодово-ягідного напряму діяльності та виробництва продукції бджільництва.

Крім того, міністерство зацікавлене у створенні спільної логістичної кампанії для продажу сільськогосподарської продукції в країнах ЄС.

Нагадаємо, «Варіант Агро Буд» та «Екіпагро» проведуть демонстрацію причепа-розкидача Organic Trucks.Радимо почитати