Новини

У США випустили на ринок електричний трактор

20 Травня 2019 220

solectrac-eutiliti
Трактор Solectrac eUtility
agroportal24h.cz

Американський виробник Solectrac випустив на ринок повністю електричний трактор. Наразі компанія пропонує дві моделі: eUtility та eFarmer, пише agroportal24h.cz.

Модель eUtility важить приблизно 2 т. Термін служби батареї становить близько 10 р. Електродвигун має потужність 50 к.с.. Трактор може працювати на одному заряді від 5 до 8 год (залежно від навантаження). Також можна використовувати додаткову батарею. Трактор оснащений 4-ступінчастою коробкою передач. Максимальна швидкість руху — 32 км/год. Задня підвіска дозволяє підняти 450 кг. 

Модель eFarmer має подібні параметри, але може агрегатуватися з більшою кількістю обладнання. Інструменти можуть бути агреговані як на передній, так і на задній навісці. Одна батарея забезпечить від 3 до 6 год роботи. Однак, завдяки концепції, розряджений акумулятор можна швидко замінити на повністю заряджений. 

Також Solectrac у третьому кварталі 2019 р. планує випустити на ринок фронтальний навантажувач, який не буде використовувати гідравліки.

«Фронтальний навантажувач також буде використовувати електричні двигуни. Він буде оснащений акумуляторною батареєю 20 кВт/год», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, у Швеції компанія Einride на дороги загального користування випустили автономну електровантажівку T-pod.Радимо почитати