Новини

У Києві продемонстрували навантажувач Volvo L220H в унікальній комплектації

20 Травня 2019 225

Volvo-L220H
Навантажувач Volvo L220H
YouTube

У Києві на міжнародному конкурсі кращих операторів спецтехніки Operators Club продемонстрували навантажувач нового покоління Volvo L220H в унікальній комплектації.

Про це передає SpecMachinery.com.ua.

У рамках заходу нова модель була представлена в спеціальній комплектації, яка включає в себе захист кабіни водія та ківш з додатковими посиленими зубами.

Навантажувач L220H має міцну конструкцію, розроблену для інтенсивної експлуатації. Моделі серії H вийшли на європейський ринок у минулому році.

«Новий навантажувач L220 серії H перевершує свого попередника серії G і по ефективності, і по продуктивності, і по «інтелектуальним» можливостям», — зазначається в повідомленні.

Паливна ефективність навантажувача Volvo L220H досягає 15% завдяки потужному двигуну, КПП OptiShift нового покоління і новим гальмам сухого типу. Нова трансмісія і гідротрансформатор забезпечують збільшення продуктивності до 10%.

Серед нових технологічних рішень — інтегрована функція гальмування при зміні напрямку руху. Система динамічного зважування Load Assist дозволяє визначати масу вантажу з точністю до ± 2%.

Нагадаємо, Volvo Trucks запустила в серійне виробництво модель Volvo FH зі збільшеним розміром кабіни стандарту XXL.Радимо почитати