Новини

Deutz-Fahr розширив серію тракторів Warrior новою моделлю

16 Травня 2019 223

Deutz-Fahr-Warrior
Трактор Deutz-Fahr 6215 TTV Warrior
Deutz-Fahr

Німецька компанія Deutz-Fahr розширила лімітовану серію тракторів Warrior новою спеціальною моделлю 6215 TTV потужністю 226 к.с..

Про це повідомляє agrarheute.com.

Трактор 6215 TTV Warrior оснащений 6-циліндровими двигунами Deutz (рівень V). Максимальний комфорт керування забезпечується безступеневою трансмісією TTV з Comforttip та діапазоном швидкості від 0,2 до 50 км/год.

Нова спеціальна модель виконана у чорному дизайні. Вихлопна труба з кришкою з нержавіючої сталі також отримала незвичайне оформлення.

Також трактор 6215 TTV Warrior оснащений фарами LED Light, сидінням Evolution Active comfort й автоматичною системою клімат-контролю. 

На 6215 TTV Warrior опціонально можуть бути встановлені 7 електрогідравлічних допоміжних блоків управління: 5 гідравлічних клапанів в задній частині та два на передній гідравліці, а також гідравлічний насос з датчиком навантаження зі швидкістю до 160 л/хв.

Задня підвіска піднімає 10 тис. кг, а передня — 5480 кг.

Спеціальна модель Warrior також доступна в класичному зеленому Deutz-Fahr.

Нагадаємо, Deutz-Fahr поповнив модельний ряд вузькоколійних тракторів 5D з безступінчатою трансмісією двома новими представниками — 5DV і 5DF TTVРадимо почитати