Новини

Daimler скоротить витрати на розробку автомобілів Mercedes-Benz

15 Травня 2019 220

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Actros 2019
Автоцентр

Німецька компанія Daimler планує до 2025 р. скоротити витрати на розробку нових автомобілів Mercedes-Benz і зміцнить альянси з конкурентами, щоб підвищити рентабельність.

Про це передає specmachinery.com.ua.

«Структура витрат на електромобіль вище, ніж на автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знизити витрати», — заявив майбутній виконавчий директор компанії Ола Келленіус.

За його словами, щоб знизити витрати на розробку і матеріально-технічне постачання Mercedes-Benz, Daimler буде продовжувати покладатися на альянси з Renault, Nissan і BMW.

Також Daimler планує заощадити витрати за рахунок збільшення виробництва акумуляторів електромобілів. Наразі ведеться робота щодо скорочення використання дорогої сировини для акумуляторів електромобілів, зокрема, кобальту.

«Daimler просуває розробку цілого ряду електричних і гібридних автомобілів, щоб досягти своєї мети — створити до 2039 р. автопарк з нейтральним рівнем викидів вуглецю. Для цього необхідно, щоб до 2030 р. як мінімум половина продажів нових автомобілів була представлена електромобілями та гібридними автомобілями, а до 2022 р. було запущене вуглецево-нейтральне виробництво», — зазначається в повідомленні.Радимо почитати