Новини

Італійська компанія презентувала інноваційну складну жатку

16 Грудня 2016 80

Жатка Seagull в складеному положенні
Жатка Seagull в складеному положенні
stwitalia.com

Компанія STW розробила жатку для зернових, що сладається, повідомляє aggeek.net.

Жатка Seagull здатна змінювати свій розмір в тричі завдяки гідравлічним приводам, які знаходяться в центрі підвісного обладнання.

Агрегат був вперше представлено на виставці EIMA. Так як це абсолютно нова технологія, велика частина нововведень компанії була захищена патентами. Наприклад, гідравліка, яка розгойдує жатку для більш ефективного збору врожаю, а також подвійний ланцюговий механізм, який її стабілізує. Через свою конструкції, на агрегат менше впливають бічні навантаження, ніж на традиційні моделі. Крім телескопічною котушки техніка також оснащена нижніми валами, які допомагають спрямувати колоски пшениці до барабану — це дозволяє ефективніше і якісніше збирати урожай.

Жатку планують випускати в двох розмірах — 3,2 і 4,3 метра. Після розкладання котушки її розмір вже становитиме 8 і 12 метрів відповідно. STW розраховує розпочати продажі 8-метрової версії Seagull в Італії в наступному році. 12-метрова версія планується для продажів в Франції та країнах Східної Європи.Радимо почитати