Новини

ATG презентував шини для тракторів і обприскувачів

14 Травня 2019 220

atg-shyny
Нові шини A354 IF
agropolska.pl

Alliance Tire Group (ATG) представив нові флотаційні шини A354 IF, які призначені для обприскувачів і тракторів.

Про це повідомляє agropolska.pl.

Шини Alliance 354 IF доступні в розмірі 380/95R38/. Їх важливими функціональними особливостями є термін служби протектора, висока адгезія та зносостійкість.

Також ATG запропонував групу флотаційних шин, призначених для великих причепів і цистерн — A380. Також вони підійдуть для транспортних засобів, що використовуються на будівельних майданчиках.

«A380 — це флотаційна радіальна шина зі сталевим ременем, що гарантує високу вантажопідйомність при низькому робочому тиску та зменшує ущільнення ґрунту. Спеціальний малюнок протектора забезпечує ефективне самоочищення, а також хорошу адгезію з покриттям. Нещодавно серія A380 розширилася шинами розміром 600/55R22,5», — зазначається в повідомленні.

Також ATG представив шини 372 VF в розмірі 600/60R30. Вони були розроблені спеціально для тракторів великої потужності та сільгоспмашин, які використовуються під час збирання врожаю. Шини 372 VF дозволяють працювати при зниженому робочому тиску і, таким чином, обмежують ущільнення ґрунту. A372 VF характеризується високою силою зчеплення та низьким зносом і забезпечують велику вантажопідйомність, захист від проколів і значний рівень комфорту при русі.

Нагадаємо, Alliance Tire Group презентував нові шини A585, які доступні в шести розмірах.Радимо почитати