Новини

Kubota відкриє мережу інноваційних центрів

13 Травня 2019 220

Kubota-tractor
Трактор Kubota серії M7
Grainews

Корпорація Kubota створить мережу інноваційних центрів у Японії та Європі, щоб оптимізувати діяльність, сервіс та випуск продукції.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Наразі Kubota розробляє продукцію у спеціалізованих департаментах для кожної окремої лінійки, такої як сільгосп- і будівельна техніка. Департаменти співпрацюють з відділом досліджень і розробок передових технологій корпорації.

Інноваційні центри відіграватимуть провідну роль у плануванні та пропозиції нових видів діяльності, продуктів та послуг, які виходять за межі наявних ліній, а також сприятимуть інноваціям шляхом інвестицій і спільних досліджень із зовнішніми партнерами.

«Щоб реагувати на зміни потреб клієнтів, компанія повинна забезпечити нові системні рішення, що виходять за рамки існуючих виробничих ліній. Ці технології розвиваються все більш швидкими темпами, а для того, щоб вчасно використовувати їх, необхідно провадити партнерство з венчурними компаніями, підприємствами інших галузей, університетами, дослідницькими інститутами та іншими зовнішніми партнерами. З цією метою Kubota створює свої нові інноваційні центри», — підкреслює прес-служба корпорації.

У майбутньому Kubota планує створити інноваційні центри не лише у Японії та Європі, а й і інших регіонах.

Нагадаємо, техніка Vicon офіційно продаватиметься під брендом Kubota.Радимо почитати