Новини

Agro Intelligence отримала нагороду Agromek Award 2016

19 Грудня 2016 60

Представники Agro Intelligence з нагородою
Представники Agro Intelligence з нагородою
agromek.com

Agro Intelligence отримала нагороду Agromek Award 2016 за свій новий продукт в номінації «Сільськогосподарське обладнання», повідомляє офіційний сайт Agromek.

Датська компанія отримала нагороду за Robotti – напівавтоматизований модульний агрегат, який встановлюється між двома колісними модулями і має вантажопідйомність 750 кг, не зважаючи на той факт, що його власна вага становить 600 кг.

Комітет з нагородження вирішив, що через розміри агрегату та його вантажопідйомність він матиме широку популярність в секторі фермерства та садівництва. Ширина колії цієї модульної конструкції може становити до 4 метрів, а встановивши додатковий мотор для агрегатів, що приводяться в дію з допомогою ВВП, можна значно розширити діапазон використовуваного додаткового обладнання.

Комітет з нагородження також відмітив таку перевагу, як віддалений моніторинг. Оператор може одночасно з легкістю моніторити від 3 до 5 установок Robotti.

Robotti став одним з двох переможців Agromek Awards в номінації «Сільськогосподарське обладнання». Взагалі на цю номінацію було оголошено 6 нових продуктів. Комітет фермерів та інші користувачі обґрунтовували своє рішення тим, який експонат має найбільше практичне значення.Радимо почитати