Новини

Малі фермерські господарства отримають 60 млн грн на придбання сільгосптехніки

25 Квітня 2019 221

Claas-Axion-950
Трактор Claas Axion 950
Traktorist.ua

До періоду посівної 2019 р. лізингова компанія «Еска Капітал» пропонує програму, згідно з якою малі фермерські господарства можуть отримати фінансування у розмірі 60 млн грн на придбання сільгосптехніки (тракторів і комбайнів).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«На першому етапі на програму виділено 60 млн грн для придбання тракторів і комбайнів. Ми пропонуємо фінансування на нову та вживану техніку. Оновлення парку техніки — це економія на паливно-мастильних матеріалах, які на сьогодні складають вагому частину витрат фермера. Це також доступ до новітніх технологій та більш комфортні умови роботи в полі.  Зокрема оновлення комбайнів дозволить істотно зменшити втрати зерна під час збору врожаю», — підкреслив керуючий партнер «Еска Капітал» Сергій Васьков.

Лізинговою програмою можуть скористуватися приватні фермерські господарства з площею землі до 500 га. Техніка може використовуватися фермером для обробітку власної ділянки та надання послуг іншим господарствам.

У рамках програми пропонуються трактори YTO та на вживані комбайни Claas, які є в наявності на складі торгового партнера «Еска Капітал».Радимо почитати