Новини

В Україні ринок навантажувачів оцінюється в $10 млн

24 Квітня 2019 182

dieci-navantazhyvach
Навантажувач Dieci
Traktorist.ua

Ринок навантажувачів і спеціальної складської техніки в Україні оцінюється в $10 млн, при чому попит на вживану техніку становить 60%, а на нову — 40%.

Про це повідомляє delo.ua.

У I кварталі 2019 р. запит на нову техніку від аграріїв, логістичних терміналів і будівельного сектора був вище, ніж раніше. Найбільшою популярністю користуються навантажувачі китайських виробників.

«У загальному обсязі продажів техніки нові китайські навантажувачі становлять 50%. Японські навантажувачі традиційно коштують в рази дорожче китайських аналогів. Усі компанії скорочують витрати та готові розглядати якісну китайську техніку з гарантією як альтернативу  вживаній техніці», — зазначається в повідомленні.

За словами керівника компанії «Логістик Форкліфт» Станіслава Дереца, практично всі світові бренди перенесли свої потужності в Китай. Тому якість таких виробників вже не викликає сумнівів у покупців.

Окрім того, у сервісному обслуговуванні з’явилася тенденція до повного аутсорсингу послуг.

«При такому підході завдання клієнта — тільки залишити заявку. Компанія знає, де стоїть техніка, що підлягає заміні та коли її потрібно привезти. Клієнт планує своє виробництво і хоче працювати без простоїв», — пояснив Станіслав Дерец.

Нагадаємо, Bobcat представив систему дистанційного керування для компактних навантажувачів.Радимо почитати