Новини

Виробник шин Apollo Vredestein заключив партнерство з John Deere

24 Квітня 2019 202

Vredestein-tyres
Трактор John Deere з шинами Vredestein Traxion
apollovredestein.com

Компанія Apollo Vredestein оголосила про співпрацю з тракторним заводом John Deere у Мангеймі (Німеччина) для постачання шин. З березня 2019 р. покупці тракторів John Deere 6R і 6M можуть обрати шини Vredestein Traxion у якості оригінального комплекту.

Про це повідомляє прес-служба Apollo Vredestein.

Всього було випущено 24 різних типорозмірів шин, в тому числі середніх розмірів 85 і 70, а також Premium-серії 65 та XL, таких як 650/65 R42, 800/70 R 38 та 710/70 R 42.

«Рішення компанії John Deere, кероване запитами дилерів і користувачів, є визнанням якості та переваг шин Vredestein Traxion. Вони мають надзвичайно тривалий термін служби та надають високий комфорт оператору, а також опцію самоочищення та високий показник зчеплення. Переваги шин Vredestein також нещодавно були підтверджені кількома тестами німецького інституту DLG і золотою медаллю на виставці Lamma-2019 у Великобританії», — підкреслив керівник відділу сільськогосподарських та промислових шин Apollo Vredestein Рууд Ніджланд.

Компанії Vredestein і John Deere співпрацювали разом, зокрема, з заводом прес-підбирачів John Deere у Франції.

«Це розширене партнерство ще більше підсилює присутність Vredestein на ринку тракторних шин і підтримує наші амбіції в галузі сільського господарства та промисловості», — наголосив Рууд Ніджланд.

Нагадаємо, John Deere на конкурсі Land and Soil Management Award отримав нагороду за розробку датчика HarvestLab 3000Радимо почитати