Новини

Grimme готує до випуску дві новинки

14 Грудня 2016 70

Потужність CleanLoader становить 60 к.с.
Потужність CleanLoader становить 60 к.с.
profi.com

Компанія Grimme займається розробкою кількох моделей картоплезбиральної техніки, що зможуть залишати на полі якомога менше грунту після очистки врожаю, повідомляє profi.com.

Перша машина називається CleanLoader, вона унаслідувала певні характеристики від інших моделей (вивантажувальний елеватор GT 300 шириною 1,2 м та прийомний бункер 24-60), а також має нову конструкцію шасі та тандемну вісь.

Завдяки інтегрованому двигуну потужність CleanLoader становить 60 к.с., він може вивантажити свій вміст у бункер об’ємом 19 м3, де картопля проходить через очищувальний модуль і по поворотному елеватору потрапляє до машини для транспортування. Все залежить від умов, проте за 2 сезони тестувань було визначено, що за допомогою цього агрегату можна видалити близько 70% землі з урожаю. До збирального сезону 2017 буде доступна обмежена кількість машин з пропускною здатністю 120 т/год. Вартість такої машини становитиме близько €220,000.

Причеп-перевантажувач Crop-Cart

Grimme також очікує результатів щодо другого рішення – причепу для картоплі. І хоча причеп-перевантажувач Crop-Cart 4835 шириною 4,8 м та ємністю 35 т виробництва Spudnik користується популярністю серед аграріїв Північної Америки, для європейських доріг він занадто широкий. Тож компанія розробила нову версію шириною 2,9 м. Він називається Crop-Cart 4820 (ємністю 20 т) та може так само вивантажувати урожай в транспортувальний причеп на поворотній смузі, проте він не має очищувальної системи, як у CleanLoader. 12-метровий причеп-перевантажувач буде доступний у наступному сезоні.Радимо почитати