Новини

АІС передав агрохолдингу ІМК автомобілі Renault

23 Квітня 2019 220

renault-trafic
Пасажирський автомобіль Renault Trafic
АІС

Торгово-сервісний центр АІС (м. Чернігів) здійснив постачання 5 пасажирських автомобілів Renault Trafic і 3 вантажних фургонів Renault Master агрохолдингу ІМК. Операція була профінансована по кредитній лінії від Credit Agricole Bank.

Про це повідомляє прес-служба АІС.

Пасажирські Renault Trafic можуть перевозити до 9 пасажирів. Об’єм модульного багажного відділення становить 3400 л. Для зберігання особистих речей у салоні передбачено 14 відсіків. Автомобіль комплектується економічним і досить продуктивним дизельним двигуном об'ємом 1,6 л, який в змішаному циклі споживає 6,6 л пального на 100 км.

Renault Trafic обладнаний новітніми системами безпеки ABS + EBV, системою курсової стійкості ESP, HAC (допомога при старті на підйомі), подушками безпеки, центральним замком з іммобілайзером, а також має збільшений кліренс і денні ходові вогні. Додатковий комфорт пасажирів забезпечує кондиціонер, система додаткового обігріву пасажирського салону й очищення повітря та сидіння з бічною підтримкою.

Вантажні фургони Renault Master були поставлені замовнику в комплектації L1H1 c дизельним двигуном об'ємом 2,3 л.

«Renault Master — одні із самих практичних і економічних комерційних автомобілів у своєму класі. Ці автомобілі також обладнані системами активної і пасивної безпеки, включаючи ABS + ASR, ESP, HAC, TSA (допомога при буксируванні причепа), Extended Grip (система підвищення зчеплення)», — йдеться в повідомленні.

«Група компаній АІС» співпрацює з компаніями холдингу ІМК понад 5 р. і за цей час встигла передати десятки пасажирської і вантажної техніки.

«Багаторічний досвід співпраці з АІС дозволяє нам бути впевненими в пропонованих рішеннях, які стосуються придбання та експлуатації транспорту. Рішення про покупку автомобілів Renault було цілком логічним — це одні з найбільш надійних, комфортних, безпечних і економічних автомобілів», — зазначив директор «Чернігівської індустріальної молочної компанії» (Чернігівський кластер ІМК) Іван Крючков.

Нагадаємо, АІС буде імпортувати модельну лінійку вантажних автомобілів FAW.Радимо почитати